Warning: count(): Parameter must be an array or an object that implements Countable in /home/adversite/ftp/pushyourlimits.pl/templates/uwodzenie/library/Designer/Content/SingleArticle.php on line 198

O hejterach i chwastach, słów kilka :)

Konrad Pietrusiński

Kiedy jesteś w czymś dobry, bądź rozwijasz się i wychylasz przed szereg. Jesteś narażony na wytykanie palcami, hejt wszelkiego rodzaju i wyśmiewanie. To dobry znak, dobry ponieważ osiągasz więcej niż inni, pracujesz nad sobą, realizujesz się i dążysz do bycia lepszym w tym co sobie założyłeś. 

Czy to rozwój w relacjach z kobietami, sport, biznes, czy też inna dziedzina. Miej świadomość, że ludzie którzy starają Ci się dopiec, to osoby słabe psychicznie, leniwe, nieduacznicy i malkontenci. Nie ma sensu przebierać w słowach, więc osobiście nazywam ich smęcidupami i cymbałami :)Liczy się TYLKO opinia tych którzy w danej dziedzinie osiągają sukcesy, takie osoby przeszły podobną drogę do tej którą teraz Ty przechodzisz. W związku z tym możesz otrzymać konstruktywną krytykę która Ci pomoże i jest zdrowym elementem informacji zwrotnej, dla Twojego dobra.

Pamiętaj, liczy się tylko KONSTRUKTYWNA krytyka, jeżeli ktoś Cię wyśmiewa to jest od Ciebie słabszy pod każdym względem i nie ma żadnego sensu przyjmowanie do siebie opinii kogoś takiego, ani tym bardziej przejmowanie się nią.

Hejty wszelkiego rodzaju możesz obrócić na swoją korzyść, ponieważ nie ważne co Cię spotyka, ważne jest to co z tym robisz.

Możesz się zamknąć w sobie, wycofać i za sprawą słuchania opinii cymbałów, zaprzepaścić swoje marzenia. Możesz również mieć świadomość, że im jesteś lepszy, tym więcej marudnych nieudaczników będzie starało sprowadzić Cię do swojego poziomu, nie daj się :) Jeżeli w swoim otoczeniu posiadasz toksycznych ludzi, odetnij się od nich tak bardzo jak to tylko możliwe, inaczej niestety będą Cię ciągnąć w dół. Jeżeli otaczasz się ludźmi jacy mają swoje pasje, marzenia i przy tym pozytywne nastawienie, to chcąc nie chcąc pomagają Ci w rozwoju.

Obejrzyj materiał który dla Ciebie przygotowałem, opowiadam w nim co sądzę na temat hejterów wszelkiego rodzaju, jak osobiście sobie z nimi radzę i dlaczego działają tak naprawdę na moją korzyść :)