Intencja i konsekwencja

Ner

Jeżeli nie podejmujesz działań mających na celu przybliżenie Cię do realizacji marzeń i swoich założeń, licząc na to, że te zrealizują się same albo "jakoś to będzie" to (nie)stety ale muszę Cię zmartwić.

Czekanie z założonymi rękami, przysporzy Ci jedynie frustracji i rozczarowań. Tak samo w kwestii rozwoju relacji z kobietami jak i w każdej innej dziedzinie życia.

Musisz podejmować inicjatywę do działania, jej następstwem zaś jest konsekwencja. Tylko w ten sposób jesteś w stanie zrealizować to czego pragniesz, odrzuć wszelkie płonne nadzieje na to, że "coś" wydarzy się samo i zacznij kreować swoją rzeczywistość, ponieważ tylko Ty za nią odpowiadasz.

Zanim obejrzysz materiał który dla Ciebie przygotowałem, zapoznaj się z poniższą treścią a następnie zacznij podejmować działania i wprowadzać zmiany w swoje życie.

Masz jakąś dziewczynę na oku? Od dawna nosisz się z zamiarem pchnięcia konkretnej znajomości do przodu? Albo po prostu chcesz zacząć poznawać interesujące Cię kobiety bez ograniczeń, nic prostszego. Po prostu uświadom sobie, że nie ma sensu zwlekać i podejmij działania.

Zarówno kiedy poznajesz nową kobietę, czy też jesteś na etapie rozwijania znajomości, albo obecnie znajdujesz się w związku, zawsze musisz pamiętać, że podejmowanie inicjatywy i działań to element męskiej energii. Kobiety nawet na poziomie podświadomym potrzebują być prowadzone i zdominowane przez faceta. Nie chodzi tutaj o bycie dyktatorem czy egoistą nastawionym tylko i wyłącznie na swoje potrzeby, czy narzucanie własnego zdania. Chodzi o to, żebyś nie pozostawiał decyziji o rozwoju waszej relacji, kobiecie. Kobiety z natury nie odnajdują się w sytuacjach wymagających od nich decyzyjności.

Wyobrażasz sobie sytuację kiedy podchodzisz do nieznajomej kobiety i pytasz się jej "chciałabyś mnie poznać?" albo "dałabyś mi swój numer?" czy też "chciałabyś spedzić ze mną noc?". Możliwe, że niejednokrotnie zadawałeś kobietom, tego typu pytania. Bądź też znasz mężczyzn którzy w ten sposób się zachowują a potem narzekają na brak udanych relacji z kobietami.

Nie tędy droga, od samego początku każdej znajomości mów to czego w danym momencie oczekujesz. Jeżeli właśnie podszedłeś do kobiety która Ci się spodobała, powiedz jej, że chcesz ją poznać. Po rozmowie zaproponuj wymianę kontaktów albo idź od razu na kawę (czy cokolwiek innego), następnie nie czekaj na odzew z jej strony, nie pisz smsów. Tylko po prostu weź telefon do ręki, wybierz numer, zadzwoń i umów się na spotkanie. Tak samo kiedy jesteś z kobietą w sytuacji intymnej, nie czekaj aż ona zabierze się do działania, sam wychodź z inicjatywą.

Możliwe, że nawet nie zdajesz sobie sprawy z tego, jak wielu facetów zadaje kobietom na randkach durne pytania w stylu - "Gdzie chciałabyś iść?", "co chcesz robić?" itd. Tego typu zachowania DRASTYCZNIE obniżają a wręcz rujnują atrakcyjność mężczyzny w ocach kobiety. Zamiast tego, powiedz po prostu np. "Mam ochotę na dobrego grzańca, zróbmy to i napijmy się wspólnie" , albo "Zabieram Cię na spacer". Czy też - "Działasz na mnie tak, że mam ochotę zerwać z Ciebie ciuchy i sprawić nieziemską rozkosz". Po prostu, to jest tak bardzo proste i zarazem nadzwyczaj skuteczne. Kobiety będą Ci wdzięczne za to, że mówisz im czego oczekujesz, a co jeszcze ważniejsze przechodzisz od słów do czynów. Jeżeli pojawia się w Twojej głowie myśl "a jeśli ją urażę?" albo "co będzie jeśli nie zechce?" to nie ma to większego znaczenia. Lepiej zrobić coś i usłyszeć chwilowy opór, niż nie zrobić niczego i żałować, że nie podjęło się działania. Nie jest ważne to, jak kobieta zareaguje, ważne jest to, że będzie wiedziała, iż ma styczność z facetem który wie czego chce. Jeżeli będziesz konsekwentnie dążył do realizacji swoich założeń, to tak czy inaczej osiągniesz sukces.

Zapraszam Cię teraz do obejrzenia materiału w którym bardziej szczegółowo omawiam ten temat.