Otwarty umysł

Konrad Pietrusiński

 Jeśli dopiero zaczynasz swoją przygodę z poznawaniem kobiet w różnych, niecodziennych sytuacjach. To zapewne bardzo często zdarza Ci się, że nie wiesz co powiedzieć ani jak poprowadzić rozmowę i czujesz pustkę w głowie.

Nie masz się czym przejmować, jest to ZUPEŁNIE normalne, ponieważ łamiesz swoją strefę komfortu i uczysz się nowych rzeczy. Zdarza się to również ludziom, którzy mają już styczność z praktyką, to niezbędny element nauki w dziedzinie budowania relacji z kobietami. W tym wpisie podam Ci mój przepis na to, żebyś miał otwarty umysł. W materiale wideo dowiesz się więcej, oraz usłyszysz jak bawię się jedną z moich pasji (chociaż od wielu lat jej nie rozwijam tak jak w przeszłości).Lata temu zacząłem pasjonować się freestylem, czyli improwizacją rymami, zobaczyłem kiedyś jak ktoś to robi i stwierdziłem, że chcę się tego nauczyć ponieważ jest to przydatna umiejętność . Ćwiczyłem dosyć często, wymyślając sobie różne tematy które opisywałem rymami. Chodzi w tym o to, żeby po prostu bez wcześniejszego przygotowania tekstów wymyślać na bieżąco historię na dany temat ubierając ją w rymy. Opisałem to w dużym uproszczeniu. Polecam Ci ten rodzaj ćwiczenia, ponieważ bardzo rozwija Twoją kreatywność jak i umiejętność szybkiego myślenia, podejmowania decyzji. Kiedy już doszedłem do wprawy, zauważyłem, że bardzo poprawił mi się kontakt nie tylko z kobietami ale i ogólnie z ludźmi. Nabrałem przekonania, że zawsze wiem co powiedzieć i potrafię wybrnąć z każdej sytuacji. Łącząc korzyści które dała mi ta umiejętność, wraz z moim brakiem zbędnego analizowania "co ktoś pomyśli" itd. Zauważyłem, że moje rozmowy są bardziej spontaniczne i naturalne.

Rzecz jasna, nie każdego może interesować ten rodzaj ćwiczeń, bądź też po prostu nie każdy się w tym odnajdzie. Dlatego polecam Ci również inną metodę. Ćwicz ją zawsze kiedy gdzieś idziesz i obserwujesz otoczenie wokół Ciebie. Możesz patrzeć nawet na reklamy, bilbordy. Wyłapywać to co usłyszysz itd. Więcej dowiesz się z materiału który dla Ciebie przygotowałem.