Twoja opinia jest dla mnie ważna. Poniżej niektóre opinie moich kursantów:

NeR – Człowiek bez granic moralnych i społecznych, który samą rozmową powoduje u kobiet orgazm ;-) Mistrz szczerości i wkręcania pozytywnych emocji. Zmotywuje każdego i po 3 godzinach spędzonych z nim byłem już tak pewny siebie, że mogłem góry przenosić. Kiedyś gdybym zobaczył 2 fajne panienki to bym przeszedł obok nich i jedynie się zachwycał ich urodą, a teraz wybieram sobie lepszą koleżankę biorę od niej numer i się ustawiamy, a ona się zachwyca nad tym jakiego super kolesia poznała. Naprawdę genialne chwile spędziłem z nimi. Nawet ekspedientki z H&M wyrywałem w co nigdy bym nie uwierzył, że można zrobić. Dzięki za wszystko! Polecam szkolenie każdemu! Dla mnie to najlepiej wydane pieniądze w życiu.
 
Napisał: Marcin
Mega pozytywnie zakręcony wariat łamiący wszelkie schematy społeczne, przy którym nie można się nudzić. Chłop do tańca i różańca. W jego towarzystwie dostajesz takiego mentalnego kopa w dupę, że możesz pokonać wszelkie przeciwności. Traktuje kobietki jak małe bezbronne istotki, które można tylko kochać i przytulać.
 
Napisał: Tomek
Ner jest człowiekiem, który nie odczuwa żadnych presji społecznych. Czym bardziej krępująca sytuacja z tym większą satysfakcją się w niej stawia. Jest to wręcz przerażające, kiedy raz za razem wam udowodnia, że tu się nie ma czego bać.
 
Napisał: K.
Ner z kolei kojarzy się z metodą „na dzika” ;), uwielbia robić pokazówki, wejść w kilkuosobową grupę fajnych dup i na każdy sposób otworzyć set. Każdy z nich zaraża pozytywnym podejściem do życia, i tak samo reagują na nich ludzie.
 
Napisał: Everest
Ner to pozytywny, charyzmatyczny facet. Już na samym początku uderzyła mnie jego łatwość nawiązywania kontaktów z jednoczesnym dystansem w ocenie siebie i sytuacji. Ner w grupach kobiet czuję się jak pan na włościach. 100 % pewności siebie, ramy mężczyzny alfa sprawiają, że zarówno kobiety jak i mężczyźni wybierają go na naturalnego lidera. Ten gość to wulkan energii, wie, czego chce i bierze to bez wahania. Kobieta nie jest w stanie zapędzić go w kozi róg, to on jest samcem bez zastanowienia sięgającym po prym w interakcji.
 
Napisał: Norbert
Ner jest to najmniej typowy i najbardziej wyjątkowy samiec alfa jakiego w życiu widziałem. Niesamowicie łamie bariery przed podejściem do kobiet dla tego cieszyłem się że miałem z nim pierwszy dzień pokazał mi o co dokładnie chodzi w uwodzeniu i jak to powinno wyglądać. Zero oporów przed podejściem do kobiet i do samego życia. Niesamowity potencjał jak w nim drzemie może w każdej chwili eksplodować i nagle zrobić coś tak szalonego i nie samo witego że przy tym podejście do kobiety to pikuś. Jego styl uwodzenie jest specyficzny i niekiedy nie potrafię przewidzieć co zrobi. Ale kobiety odbierają go bardzo pozytywnie a jak już na jakąś się uwzie to jej nie odpuści ;) Dzięki niemu tak przełamałem swoje bariery że na drugi dzień podejście do kobiet stało się naprawdę proste. Jeszcze raz mega charyzma i naprawdę przyjemne i pozytywne emocje budują tego człowieka :)
 
Napisał: Dawid
Nera znałem już dobrze przed szkoleniem i mógłbym o nim dłuuugo pisać :) Jeśli masz excuzy, on je rozwali w drobny mak. Ten człowiek nie ma żadnych barier społecznych i chyba już nic mnie po nim nie zaskoczy, absolutnie nic. Potrafi wbić się w grupę 30 osób i wyciągnąć z samego końca, jedną małą kobietkę, choć w sumie to tylko wierzchołek góry lodowej. Do kobiet podchodzi z ogromna miłością i pielęgnuję je jak roślinki, a jednocześnie jest bardzo dominujący i konsekwentny. One po prostu uwielbiają jego towarzystwo i rozmowy na pokręcone tematy. Od początku jak go znam, usunął mi z głowy dużo syfu i wsadził na to miejsce odpowiednie podejście do kobiet.
 
Napisał: Michał
Ner to człowiek otwarty i to w ekstremalnym tego słowa znaczeniu. Jest jedną z niewielu osób, które znam i nie maja żadnych oporów przed podchodzeniem do atrakcyjnych kobiet. Mocno je dominuje, tak bardzo, że nie mają nic do gadania i posłusznie wykonują jego polecenia. Muszę się przyznać, że ciężko spotkać kogoś takiego jak on, nacechowanego prawdziwym radiowym głosem, rozwiniętą charyzmą i determinacją do działania. Czasem potrafi zatrzymać radiowóz policyjny by wziąć numer od policjantki, a czasem porostu wyciągnąć z tłumu wycieczki dziewczynę, która mu się podoba. Jeśli szukasz kogoś kto przełamię Twój strach i nauczy Cię jak radzić sobie z kobietami w prosty i logiczny sposób, to myślę ze nikogo lepszego nie mogę Ci polecić.
 
Napisał: Krzysiek
Nera miałem przyjemność poznać na szkoleniu indywidualnym i mogę powiedzieć, że jest facetem który ma dużo pozytywnej energii i optymistyczne podejście do życia, a podrywanie z nim kobiet to świetna zabawa. Miałem pewne opory przed podchodzeniem do dziewczyn w niektórych sytuacjach czy miejscach i mimo tego potrafił mnie zmobilizować, nakręcić do działania dzięki czemu sam się przekonałem, że jest to możliwe i można czerpać z tego przyjemność. Jestem bardzo zadowolony ze szkolenia, na którym dowiedziałem się nowych rzeczy, a przede wszystkim sam doświadczyłem różnych reakcji kobiet i po pewnym czasie strach, który miałem zamienił się w luz i swobodę.
 
Napisał: Bartek
Co tu dużo pisać? Ner to człowiek dla którego nie ma słowa „nie”. Ma fajne podejście do tego co robi, przede wszystkim PRAKTYCZNE, a nie teoretyczne :-). Jeżeli ma się jakieś opory to będzie tak długo człowieka „męczył”, aż się w końcu przełamie.
 
Napisał: Kamil

<< Start Pop. 1 2 Nast. Koniec >>

Strona 1 z 2